Naše projekty

Cirkulum

Cirkulum

Vítejte v časech, kdy se na okrajích měst tvořilo umění, kde obratní artisté, žongléři, ohebné hadí ženy, hřmotní siláci, tajemní kouzelníci, všestranní muzikanti, vtipní mimové, půvabné tanečnice či polykači ohně žili pospolu a společně vytvářeli nezapomenutelný obraz doby.

Zde v každém zákoutí cirkusové vesničky, se necháváte unášet krásou a dokonalými pohyby umělců. Půvab této doby oslní nejen náhodné kolemjdoucí, ale i skryté profesionály. Zkrátka fascinace střídá napětí.

I o smích je postaráno. Všudy přítomní klauni ve svých zvučných róbách s rolničkami vykouzlí úsměv ve vašich tvářích a vše plyne pospolu. Vždyť právě pospolitost a společný prožitek posilují vzájemný vztah člověka k člověku.

Kontakt: Václav Pokorný tel: 608 257 694

Míja - loď nového věku

Míja - loď nového věku

Loď nového věku je multižánrový projekt, který originálním způsobem propojuje umění pouličních umělců, cirkusových artistů, herců a muzikantů. Záměrem je předvést kouzlo nového cirkusu, nabídnout lidem neobyčejný zážitek, přenést je alespoň na chvíli do snového světa a vrátit je do doby, kdy dobro bývalo neskonale vlídné a spravedlivé a zlo černější než nejhlubší tma. Loď nového věku se plným právem zařadila mezi nejzajímavější a dramaturgicky mimořádně působivé umělecké prezentace v České republice.

Kontakt: Radim Eliáš, tel: 733 557 256