Volnočasové aktivity - uplynulé


Workshopový den UmCirkum- prostor pro nový cirkus!

Workshopový den UmCirkum- prostor pro nový cirkus!

Artisty, klauny, žongléry i provazochodce spojila vášeň pro nový cirkus. Poslední akci podnikli všichni společně první dubnový víkend v Ostravě. Do třetího největšího města České republiky je přivedlo otevření školy nového cirkusu UmCirkum V Zálomu v Ostravě-Zábřehu.

Číst celý článek…


Workshop na hrazdě a v kruhu!

Workshop na hrazdě a v kruhu!

V neděli 17.11. proběhl workshop akrobacie na hrazdě a v kruhu. Workshop vedla zkušená lektorka a akrobatka Olga Petrová.

,,Olga je skvělá! Všechno nám podrobně vysvětlila a názorně ukázala i se svým nezaměnitelným, pohybovým výrazem. Ukázala nám také protahovací a posilovací cviky, které jsem nikde neviděla. Celý workshop byl nabitý akcí. Mohla jsem si vyzkoušet i rozdíl mezi kruhem a hrazdou, byť triky jsou si velmi podobné, je to jiná práce s tělem. Olga dělá i pole dance, moc ráda bych s ní chtěla mít workshopy tohoto typu častěji. Jedním slovem - perfektní!'', říka o workshopu Mariana Wawreczková, která se mimo jiné věnuje akrobacii na šále.

Číst celý článek…


V létě proběhl workshop 'Vzdušného baletu'!

V létě proběhl workshop "Vzdušného baletu"!

O prázdninách jsme nelenili a uspořádali kurz akrobacie na šále. Dívky se nejprve seznámily se základy bezpečnosti při práci se šálami a na šálách. Naučily se základní způsoby šplhání nahoru a základní výchozí pozice. Věříme, že byly stejně spokojené jako instruktorky Zuza a Lea, které se již teď těší na další pokračování kurzu.

Číst celý článek…